| narcis137 a întrebat:

Care este cea mai scumpa masina

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis,La Totul despre TPU se pun intrebari despre TPU.Nu despre masini.O seara buna.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Sunt masini de taiat, ambalat sau presat care costa milioane de euro.

| ombladon a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Sunt si automobile care costa milioane de euro...

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru ombladon):

Sunt, dar tot utilajele sunt cele mai scumpe masini. Sunt utilaje la scara industriala si de zeci de milioane de euro. Valoreaza cat cladirile (fiindca sunt mari ca niste cladiri). Si alea tot masini se numesc. Intr-adevar, nu sunt autovehicole sau autoutilitare.

| ombladon a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Am spus ca sunt si automobile care costa milioane de euro, nu ca sunt mai scumpe...