| BildeilleR a întrebat:

Care este cea mai scumpa masina di lume?

Răspuns Câştigător
| RrobByy a răspuns:

Trabantu cel mai bunbig grin funda?

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| drifter_5260 a răspuns:

Pana acum se zicea ca bugati veyron, costa 1 mil dolari.da acum nu mai stiu care

| Poseidon a răspuns:

Nu e bugatti veyron e tot un bugatti ma vechi si costa 65 de mil de euro dar e improbabila treaba ce am scris eu inainte este pretul cel mai mare care sa platit vreo data pe o masina dar fiecare proprietar auto isi face pretul lui nu e nimeni obligat sa dea bani aia pe o masina deci masina cea mai scumpa e masina ta poti cere 10000 de milioane de euro pe ea

| Daniel123 a răspuns:

Haideti ca va lamuresc eu pe toti! Cea mai scumpa masina din lume ar trebui sa fie Bugatti Type 57 Atlantic(1934) nu s-au fabricat decat 4 modele si cel mai ieftin costa 20 de milioane de euro, iar cel mai scump ar trebui sa ajunga la 80 de milioane de euro!

| condreavaly a răspuns:

|ims|-ul

| Vlad9371 a răspuns:

Sunt 3 masini cele mai scumpe :bugatti veyron, zonda si lambourghini reventon.

| MrSpooky a răspuns:

Bugati Vyero din aur http://masini.ro/......-11365.htm

| IoanaTempah a răspuns:

Bugatti Veyron – 1.700.000$
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| melyyy a răspuns:

Bugatti Veyron – 1.700.000$. Aceasta este de departe cea mai scumpa masina de strada disponibila pe piata in ziua de azi.

| cudyu007 a răspuns:

Masina cea mai scumpa din lume e un bugatti vechi cat bunik nu ala veyron tonguehappy ala a fost din 2007 pana in 2009 happy. masina e clasica de colectie si e tot bugatti

| HooDCrisTy a răspuns:

Bugatti Veyron... Funda plsss

| mcosmin a răspuns:

Nu nu este bugatti cea mai scumpa.Cea mai scumpa este exelero maybach costa cam 8 milioane de dol. Bugatti e cea mai rapida...

| olinka a răspuns:

Nu sunt sigura,,, dar cred ca ferari

| Flaviu1S a răspuns:

1. lamborghini reventor
2. zonda ( 1, 5 milioane de doalri)

| DonD3pravatul a răspuns:

Bugatti Veyron...Din cate stiu eu big grin

| USCATU a răspuns:

Informatie oficiala.Maybach exelero este cea mai scumpa masina produsa pe banda, nu la licitatie.dar nu si cea mai rapida.