| Sebytzu_5369 a întrebat:

Care este mai rapida, Buggati Veyron sau un Nissan gtr >Switzer?:

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ne modificat Veyron dar nu suporta modificari masive. Daca te apuci sa le modifici clar un motor de Nissan poate fi exploatat mult mai bine decat unul facut de Buggati.

| heddy10 a răspuns:

Bugatti Veyron. Are 1001 CP(standard).

| Intruder19 a răspuns:

Clar Buggati pentru ca are 1000 si ceva de cai pe langa 900 fata de Nissan

| ZEU93 a răspuns:

Cred ca Buggati Veyron

| cristi112233 a răspuns:

Buggaty

| ionut_7875 a răspuns:

Ba vere din experienta mea stiu ca buggati veyron este ca a fost si o caracterizara dintre ele mai demult