| JusTPauL a întrebat:

Care sunt mai scumpe la piese dintre Mercedess si BMW?
E-class si E60.

4 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Nu sunt diferente considerabile. Turbina se duce dupa cum e exploatata, in general BMW-istii sunt mai sprinteni asa si o termina mai repede. big grin Astia cu Mercedes mi se par mai calculati happy

| JusTPauL explică (pentru Celcareajuta):

Asa este, Mercedes-ul da impresia ca este masina doar de lux. Nu prea vezi unul gonind pe strazi, in schimb BMW-uri sunt peste tot.
Ma tot gandesc daca sa trec la Mercedes sau sa raman tot pe BMW...inca sunt tanar si n-am burta sau afaceri si nu prea ma vad intr-o masina de bosorogi laughing

| andreispeed250 a răspuns:

Cred ca E60 dar in general nu prea se strica.Am avut unul timp de cativa ani si a avut doar o problema cu turbina

| JusTPauL explică (pentru andreispeed250):

Adica cu turbo?
E adevarat ca se duce repede turbo la e60?