| danyskete a întrebat:

Cat costa 2 becuri de pozitie pentru masina care lumineaza alb (alb rece)?... in magazine de piese auto, nu pe net...

4 răspunsuri:
| BULANGIU96 a răspuns:

Depinde de masina. unele bune sunt scumpe...in jur de 200 de euro(xenon)

| danyskete explică (pentru BULANGIU96):

BECURI PENTRU POZITIE (cele mici, nu pentru faza). Xenonul se foloseste doar la faze (lunga, scurta) si la luminile de ceata... Stie cineva aproximativ?!?!

| Gheorghe_Samoila_1983 a răspuns:

Salut!
Poti face o cerere cu ce piese ai nevoie pe www.siteauto.ro, iar operatorii site-lui vor trimite solicitarea ta la zeci de firme de piese auto. Daca cineva are pe stoc piesele de care ai nevoie, te va contacta direct si iti va face o oferta.

| Pascariu_Marius_1988 a răspuns:

Intra pe http://www.motix.ro si completeaza formularul de cerere oferta sau suna la numarul de telefon afisat. Sigur te vor ajuta.