| rosolonio a întrebat:

Cat de mult afecteaza sau influenteaza testul psihologic in luarea permisului auto?

Astazi am dat testul dar m-am miscat mai greu in a raspunde. Ma v.a afecta atunci cand voi da traseul? Se va uita domnul politist peste rezultatele testului cand voi da traseul?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza la nimic

| InvatamProgramare a răspuns:

Daca ti-au dat ok-ul la test n-ai nici o problema.

| darrio2007 a răspuns:

Era o problema daca nu treceai testul psihologic. Dar daca l-ai trecut, Dumnezeu cu mila.

| Panamax a răspuns:

La testul psihologic incearca sa-si dea seama daca ai toate tiglele pe casa, daca esti agresiv etc.

| Violleta2022 a răspuns:

Testul psihologic este test eliminator, iar daca nu-l iei, nu poti intra in examen, pentru ca dosarul tau este respins.
Cu alte cuvinte, nu se uita nici un politist la tine, nici macar nu se urca in masina cu tine, pentru ca tu nu vei figura pe lisat celor admisi la traseu.