| Silviu_1540 a întrebat:

Cat m-ar costa sa inchiriez o motocicleta Honda sau Kawaski timp de o saptamana (modelul sa fie cel putin din 2009), si specificati puterea cilindrica... dau voturi pentru toti +

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Modelul 2009 nu este omologat pentru inchiriere inca, decat 2007, 2008 sau 2010 de la Honda le poti gasi de inchiriat 2009 la nici unul nici Honda si nici Kawasaki, conditii minim 3 ani experienta cu categoria A sau 2 ani daca ai avut A1 inainte si pretul variaza de la incentrul de inchiriere la centru intre 350 si 500 de euro dar pentru o saptamana nimeni nu o lasa la 350 cred ca te va fosta undeva la 400-450 de euro!

1 răspuns:
| cabac a răspuns:

400$