| cata3500 a întrebat:

Caut prag pentru solenza partea dreapta cine ma poate ajuta

5 răspunsuri:
| Gheorghe_Samoila_1983 a răspuns:

Salut!
Incearca pe www.siteauto.ro
Adauga cererea ta la categoria piese auto, iar operatorii site-lui vor trimite solicitare ta la sute de furnizori de piese auto noi si second hand. Daca cineva are componenta pe care o cauti, te va contacta direct si iti va face oferta.

| SinCaraMistico a răspuns:

La ce te referi cu prag? La prag de masina, usa?

| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei din dezmembrari gasesti la 0721315317 il cheama Cristi, daca vrei prag nou pe www.autokarma.ro sau www.ingaraj.ro daca vrei tot din dezmembrari dar din Bucuresti, primul este de langa Bucuresti, atuci la Vali 0763619001 sau din Covasna Razvan 0731917408.

Daca vrei noua poti gasi si la orice magazin de piese auto iti aduc la comanda in maxim o zi!

| RB26DETT a răspuns:

Cauta pe la dezmembrari

| IonConstantinescu a răspuns:

Poti incerca pe acest site http://pieseautoshand.ro Poti intreba la ei, trimit si prin posta