| pilot a întrebat:

Caut si eu o masina care sa fie mare, magnet de femei adica sa arate bine si sa aiba consumul mic.

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Masina mare, sa arate bine si sa aiba consum mic nu gasesti! Daca renunti la consumul mic incearca o Toyota Land Cruiser, un Touareg, un Chrysler 300C, si cam atat imi vine in minte acum mare, bun si frumos, sau daca vrei ceva gen limuzina un Clasa E, Clasa G sau Volkswagen Phaeton!

| Angel0 a răspuns:

Cauta liniștit.Mare si cu consum mic. Daca tot mergi pe economie, ai uitat sa specifici magnet de femei ieftine si fara pretentii.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Toate masinile sa apeleze la tine, nu?

| maryy a răspuns:

Incearca un Trabant.Vei avea mare lipici cu el.rolling on the floorAcum lasand gluma la o parte, incerca un BMW 745, insa cu consumul o sa ai ceva probleme.Incearca un Audi a4 sau 6, un seria 5winkingToate fetele sa apeleze la tinerolling on the floor

| alexutz2 a răspuns:

Sall! st eu unu.Un jeep 4x4
Funda?

| aplyseby1994 a răspuns:

BMW M6...e super mare, e super smekera, agata multe gagici...consum miclaughing)

| rodutx a răspuns:

Am eu o masina.renault megane di 98 la 700 euro merge perfect toato actele consum 6-7% sau mai am un golf 3 cabrio pe benz si gaz cons 8% la 2800 euro.iti alegi singur. ti_amo_alex (id meu)

| Andrei1998 a răspuns:

Opel vectra c e mare si cand mergi pe strada se uit fetele la tine