| Andjj02 a întrebat:

Ce aleti dintre o motocicleta second hand Suzuki 600cmc la 450€ si un atv nou cu casca, un litru de ulei, redresor, scule si alt ceva la 400€? Ms pt. rps!

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Motocicleta, ca deh, atv-ul acela e chinezesc si o sa repari mai mult la el decat la o motocicleta.

| MgdDroopy a răspuns:

Motocicleta. Cu ATV ul nu poți merge pe oriunde. Are multe restricții.

| Andjj02 explică:

Eu locuiesc undeva unde sunt gropi si nu am varsta necesara pentru motocicleta sau atv, dar cu atv-ul scapi mai usor de politie!