| andrei_5375 a întrebat:

Ce analize trebuie facute pentru permisul auto? se ia sange?

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Trebuie sa faci cam multe analize. Prima oara mergi cu fisa la medicul de familie care iti va pune o stampila si va completa daca esti sau nu suferind de ceva boli cronice. Dupa asta mergi si faci analizele la Chirurgie Neurologie Psihiatrie ORL Oftalmologie si Boli interne. Intreaba la medicul de familie daca trebuie sa faci si analize la sange. Daca da ti se va lua foarte putin sange si scapi usor.

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Mai multe analize, dar sange iti ia numai daca doresti tu sa vezi daca cumva nu ai vreo infectie.

| ZapaciLaa a răspuns:

Au anuntat la tv ca nu mai trebuie facute analize.