| eXtreme21 a întrebat:

Ce ati alege intre Opel Astra G, 1.6 CM, benzina si VW Golf 4, 1.6 CM, 16V, benzina? Tinand cont de consum, preturi piese de schimb, intretinere.

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Opel Astra g, piese ieftine.

| MariusF23 a răspuns:

Astra. Golfuri sunt prea multe, si alea bune s-au vandut de mult. Piese gasesti pentru amandoua la dezmembrari, mai ieftine la Astra decat la Golf. Stiu ca VW e zeul masinilor in Romania, dar ar fi bine sa ne mai schimbam parerile happy

| RaraSeeDY a răspuns:

Clar VW GOLF - Este putin mai scump totul dar este mai echilibrat din punctele de vedere... DUrabilitate si rezistenta!
Consumul este aproximativ la felwinking

| bogdanstefan12234 a răspuns:

Golfulwinking