| fitter a întrebat:

Ce atv imi recomandati sa-mi cumpar? Detin momenta un linhai dar m-am saturat de el pentru. ca se tot strica cate ceva la el.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ai bani un Arctic Cat sau eventul Bombardier, daca vrei ceva mai ieftin Yamaha Grizzly eventual sau si alt model, Polaris sau Kawasaki. Eu in totdeauna am mers pe Arctic Cat si nu m-a dezamagit, in schimb Kawasaki da la ATV-uri, este un ATV bun dar nu se ridica la asteptarile mele. Daca nu faci off road greu cu el sau vanatoare sa tragi mistretu dupa tine e ok si Kawasaki. O alta alternativa foarte buna ar fi Honda dar sunt greu de gasit in Romania!