| Mario789 a întrebat:

Ce examinatori auto sunt în Râmnicu Sărat județul Buzău? Și care dintre ei sunt mai rai sau mai buni?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Toti sunt la fel, acum depinde cu cine pici tu in ziua aia la examinare si adac esti capabil sa faci manevrele asa cum iti cere politistul de serviciu.

Nu are nici o treaba bunatatea examinatorului cu ceea ce faci tu la examne, ca de tine depinde daca ai invatat legislatia rutiera si esti capabil sa aplici legile pe sosea, cand esti in timpul examinarii.