| andrei47 a întrebat:

Ce imi puteti spune de Audi a6 din 98-2002 1.9 tdi thinking, cum e intretinerea? se comporta bine sau sunt problematice? thinking

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu-ti recomand sa investesti niciun leu intr-o masina asa veche. Tot timpul o sa cada cate ceva si o sa fii permanent in service cu ea. La varsta ei chiar nu mai conteaza ca e Audi.

| andrei47 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Mda dar pana in 4 mii de euro nu prea ai ce alege mai nou si care sa arate si sa aiba confortul unei masini nemtesti audi/bmw/vw/opel. am un opel din 2003 si sunt ff multumit si mai am un b4 din 92 si merge si azi ca nou, deci daca ai grija de masina si o intretii poate sa aiba si 20 de ani. parerea mea. big grin

| uninvited66 a răspuns:

Injectoare sanatoase, greu cu turbo care se strica cam repede, si inca nu stiu de ce dar multe modele au probleme cu fumul mult si negru la accelerare. cam atat. A da si ai grija la butoane, cand o duci la spalatorie daca nu e substanta diluata se ia vopseaua aia dupa ele instant...ma refer la substanta cu care curata aia bordul de obicei este solutie de tapiterie ca siliconul atrage praf