| critikl a întrebat:

Ce marcă Germană este ce-a mai fiabilă, raport viteză-durată de viață?

7 răspunsuri:
| Solovey a răspuns:

Normal ca toti copii si cocalarii o sa spuna BMW, dar e clar ca Mercedes are durata de viata mai mare, e mai confortabila, arata mai solida, Deci in caz ca vrei sportivitate BMW, daca vrei sa tina mult, sa nu arda ambreajul sa fie comfortabila si sa nu arata-i a cocalar ci a persoana respectabila clar ca Mercedes.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mercedes. Sunt niste mertane de prin anii 80 absolut bestiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BMW, înca din fabrica a conceput un lot de E36 care sa fie înmatriculat pe Bulgaria.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor rolling on the floor Ai merita funda pentru asta!

| e36 a răspuns:

Durata de viaţă, mercedes. fiabilă, bmw, dar şi audi chiar şi mercedes în modelele mai noi. viteză, toate. Mercedesuri, sunt amg-uri (caroseria aceeaşi dar motorul diferit), bmwuri, M (acelaşi lucru), şi audi S (care nu e mare diferenţă între cel stock) şi rs(care e diferenţă). Prima berlină cu motor stock (adică de fabrică) care a prins 300 la oră e audi rs5. Dar bine, sunt bmw-urile mai vechi care au motoare turbo (turbo fiind puse de proprietari) care merg mult mai tare.

| alinbogdann a răspuns:

BMW

| Rule a răspuns:

Audi