| camelia8010 a întrebat:

Ce masina e mai buna intre chevrolet captiva sau lacetti?

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Chevrolet captiva! uite aici un chevrolet captiva de vanzare daca te intereseaza -> http://www.auto.ro/chevrolet-captiva/1590999.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Captiva... dar depinde ce doresti de la ea.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Captiva,clar

| Assu53 a răspuns:

Depinde, deoarece fiecare are avantajele ei happy captiva este un fel de " jeep" sa zic asa, si lacetti este masina normala, adica berlinawinking depinde pentru ce doresti sa o cumperi big grin, eu as prefera lacettiwinking

| pufuletul a răspuns:

Nu poti sa le compari, sunt 2 clase diferite cu preturi diferite, cu motoare diferite. Depinde de buget...

| hundead14 a răspuns:

Chevrolet captiva