| 50cent50 a întrebat:

Ce masina recomandati oamenilor maturi de afaceri..etc: Dar de oameni nebuni care iubesc viteza big grin?

6 răspunsuri:
| Ciprian_Jurchela_1986 a răspuns:

Depinde cat te tine buzunarul!winking Ca masina de oameni maturi, cred ca ar trebui o masina de famile diesel gen vw touran! Iar pentru "nebuni" care iubesc viteza... un audi rs6winking Motor de 5000 cc benzina cu 742 de cai sub capotawinking

| NeluFerchi a răspuns:

De afaceri -mercedes s klasse; audi a8; rolls-royce; maybach. de viteza -mercedes sl, slk, sls; porsche; aston martin; bmv z4; lambourghini; ferrarri; si bugatti si tot asa

| Barbiiiedoll a răspuns:

BMW-ul e cel mai smecher love strucklaughing)
Sau daca nu iti permiti
mere si un audi negru laughing:X

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Oamenilor maturi si care au un anumit statut social si conturile pline le recomand un Mercedes.
Oamenilor care iubesc viata le recomand o Dacia 1310 ca sa nu sfarseasca intr-un copac si sa se poata bucura in continuare de viata.
Oamenii care iubesc viteza n-au ce cauta la volan.

| Raspunzatorul25 a răspuns:

Un BMW seria 3. funda*?

| Sofer a răspuns:

Bmw Seria 3 tata, culoare negru laughing