| DerFinne a întrebat:

Ce masini preferati? Una de lux, sau una sport?

Răspuns Câştigător
| Adrick a răspuns:

Cred ca un porsche cayen.caci este si sport si biznes.sau un range rover care la fel este si sport si bizneswinking

20 răspunsuri:
| Bogdan_7318 a răspuns:

Eu sincer prefer un mercedez-benz clk deorrece se incadreaza in ambele categorii, este si o masina de lux dar in acelasi timp poate prinde o viteza foarte mare.

| xGloryaax a răspuns:

Eu lux

| dannutzzzz a răspuns:

Una care sa fie si sport dar si de lux. De exemplu:Volkswagen Phaeton

| Ryuk751 a răspuns:

,eu ce drak fac cu un de lux, sa ma dau smecher cum ca cine sta mai comfortabil in masina doar nu o iau sa dorm in ea, mie imi plac cele sport fiind ca ai o senzatie la volanul ei iti creste adrenalina cand apesi acceleratia.

| mdany a răspuns:

Nici una nici alta.O masina normala ( un audi A4 din 96-97),prefer modelele mai vechi pentru ca imi plac mai mult.Si nu am bani de reparatii la una de lux sau sport + consum de-mi sar paduchii din cap.

| WoWmikasWoW a răspuns:

Amandoua

| αŁз a răspuns:

Ambele : )

| Barney a răspuns:

Sport, imi place viteza

| Deathx a răspuns:

Una Sportlove struck

| VladConstantin20 a răspuns:

Sport happy

| emaligia a răspuns:

Depinde, daca esti tanar si nelinistit happy e normal sa vrei o masina sport sa arati tu ca esti sofer adevarat si sa te infigi in primul copac, daca esti trecut de prima tinerete cred ca masina confortabila e cea mai apreciata. Eu am una sport, deci in momentul asta prefer un a sport

| kinddderrr a răspuns:

Sport.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna! mie imi plac amzandoua foarte mult.dar totusi, cea sport e mai draguta.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Murcielago

| AndrEyYwTz a răspuns:

Ui pe ce o dat si el funda laughing. Ba tu parca ai intrebat ca ce masina preferam sport sau lux, ala vine si zice de porshe laughing

| DerFinne explică:

Andrei:el mi-a spus ca porsche cayen este si sport si de lux happy

| Simpatic a răspuns:

Lux + sport= amg sl 65 happy

| PONCEVAD a răspuns:

Ceva de lux gen bmw 530 sau s class

| cossmy a răspuns:

O masina sport de lux...combinatia fatala. Audi A5 cred ca e exemplul perfectbig grin

| Lucian_2419 a răspuns:

Tinand cont ca sunt tanar una SPORT, dar nici una de lux nu ar strica.
Eu de exemplu la 20de ani am una de lux:d, si as vrea un bmw m3 gts.