| levelup a întrebat:

Ce masini se tuneaza mai bine?
http://zoompro.weebly.com/tuning.html

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

BMW si Ferrari

4 răspunsuri:
| Milkyyy a răspuns:

Reclama? geez

| εїз a răspuns:

Cred că Dacia şi Golf IV.

| smoothjoe a răspuns:

Sunt constient ca e reclama ( mama lui de administrator de site ca a adormit la tastatura) dar... nu exista masina care se tuneaza mai bine sau mai prost exista mecanici, electronisti, artisti etc mai buni si mai prosti, poti sa vezi un lexus "tunat" de un cocalar cu niste autocolant ( eg NIKE, NFS, BOSS, etc) sau un trabant aranjat de niste oameni specializati in asa ceva care sa-i dea clasa lexusului- si aici ma refer strict la imbunatatiri nu la masina care a fost imbunatatita si la raportul inainte / dupa

| heddy10 a răspuns:

Locul 1:Loganu', locul 2:Cielo, locul 3:dacia 1310(romanesti sunt astea)