| EmilTraian95 a întrebat:

Ce masini sunt usor de intretinut? ma refer la proportia consum/pret piese. e model mi-ati recomanda vreau ceva sedan/berlina cu consum mic cel mult 8 in oras?

Răspuns Câştigător
| sebipopescu1 a răspuns:

Recomand passat modelul pana in 2005 sunt masini foarte bune. eu am modelul urmator care a aparut la sfarsitul lui 2005 si nu sunt asa multumit de el.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ford, Wolskvagen happy
Consuma putintel ( 7% )

| Kennedy95 a răspuns:

Golf 4 1.9 90 cai sau 110 cai
e cea mai fiabila masina si piesele sunt ieftine, iti zic pentru ca am golf4 si am si dezmembrari

| EmilTraian95 explică (pentru Kennedy95):

De cand e golful berlina?

| Kennedy95 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Scuze nu am fost atent la toata intrebarea.