| Anonim34545jkjk a întrebat:

Ce masini ziceti ca sunt bune pentru incepatori la mana a doua? Sa nu coste o avere (2000~2500eur) si sa nu fie scumpa intretinerea.

Tin sa mentionez ca mie imi plac masinile sport, puternice si chiar as vrea sa detin intr o zi un e36 si sa il intretin ca la carte.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacia, Nova Solenza, Duster. Oricare din gama Dacia chiar si mai veche gasesti pe Olx.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Opel Astra H, Renault Clio, Ford Fiesta, Opel Corsa, VW Polo.
Chiar si Ford Focus 2, motorizarile diesel. Nu sunt scumpe la intretinere, iar ca masini sunt foarte reusite. Doar rugina sa nu aiba.

| ReddY25 a răspuns:

VW Golf IV sau V, Seat Toledo, Audi A3, Ford Focus, Opel Astra, Seat Exeo, Mazda Speed, etc