| anonim_4396 a întrebat:

Ce motocicleta imi sugerati una intre 50 si 300centimetri cubi, apropo mie imi plac motocicletele americane joase ca acelea cu furca din fata lunga dar nu este lunga cum se numesc acelea?

4 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Se numesc chopper cele despre care vorbesti tu. Dar alea au motoare mari. Unele au motoare de 1400 chiar si mai mari. Sau ma sunt street cruiserele dar alea nu sunt asa de joase.

| PauLa.M a răspuns:

Harley dupa descriere happy

| PauLa.M a răspuns:

Cele de 50 de cm cubi nu s scutere?

| lucianghio a răspuns:

Ce-ti place tie se cheama Harley Davidson dar acestea nu au sub 800 cc iar ce vrei tu se cheama chopper si ai posibilitatea sa alegi intre yamaha dragstar sau virago de 125 sau 250 cc, Honda, suzuki sau modele chinezesti ca de exemplu jinlun, linhai etc.