| Num3Ascuns a întrebat:

Ce motocicleta KTM cunoasteti de max. 250cc asemanatoare cu Honda 1000rr? Si cat ar costa una?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel kawasaki are 600cmc laughing
Dar parca era vorba de KTM... astia au de motocross.
Iti recomand Honda CBR 125, Yamaha R 125(perfecta) si Aprilia RS 125(estea cea mai rapida, viteza maxima 160km/h, dar nu si confortabila) Toate au motor de 125cmc. Cele la 250 sunt foarte uratetongue si dai banii degeaba pe ele.

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

O motocicleta asemanatoare ar fi dupa parerea mea un Kawasaki ZX 6R, care are un pret de 10700E.

| Num3Ascuns explică:

@M. S acest Kawasaki are 250cc?

| Num3Ascuns explică:

@maryus37 ce imi sugerezi mai mult Honda Yamahan sau Aprilia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai lasat un raspuns dar vad ca nu a aparut: Yamaha R 125, e mai ieftina, arata cel mai bine, e confortabila pe distante lungi, si potrivita pentru incepatori, are si performante bune pentru cei 15 cai putere, dezvolta o viteza maxima de 130 km/h(cu limitator); inveti usor pe eahappy

| jocnecurat a răspuns:

KTM 1190 RC8.Pretul nu il stiu pentru ca de abia au aparut in 2010.Are 1200CC si intre 155HP si 180HP. Daca vrei ceva de teren du-te cu Kawasaki KX 250F. Dar tu ce vrei mai exact o motociletea de teren sau una sport?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ce e asta bataie de joc cine a zis asta e vai de capu lui