| Anonymous1247 a întrebat:

Ce părere aveți de acest Chrysler 300C?
http://suchen.mobile.de/......76500.html

Aș vrea să îmi cumpăr mașina asta și nu știu dacă merită, mi se pare prea ieftină. Ce părere aveți?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e ieftina ca e masina veche de 9 ani.

ai idee cat te costa inmatricularea la animalul ala de motor? Sa nu te sperii dar trece lejer de 6. 000E

| SoRyNeScku a răspuns:

Intr-adevar, vei avea mult impozit de platit pe ea, taxa scumpa cat masina, in aceasta perioada, mai bine nu-ti cumperi masina!

| alexandruenache a răspuns:

Pe langa asta are probleme destul de mari la air-bagurile laterale

| PurceluAtomic a răspuns:

E o masina adevarata. Problema e ca nu ai ce face cu ea in Europa (consuma triplu fata de o masina europeana, iar la noi preturile la benzina le bat lejer pe cele din America)