| stiby a întrebat:

Ce parere aveti de acest atv ATV Spor Extreme de 125 cc? si daca imi puteti spune daca pot avea incredere in acest site http://vand-atv-ieftin.ro/index.html? dau funda urgent va rog!

1 răspuns:
| emoboy a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! Am mai vazut atv-uri de acestea de 125cmc de 15cp pana acum zic ca e bine! Treaba cu "motor de yamaha" nu cred ca e adevarata! Si dupa cum stiu eu nu se poate scoate limitatorul! Vehicolele auto si moto sunt limitate de motor(Ex:acceleratia la podea(cum sa accelerezi mai mult) in viteza a5a, cu 160km/h, iar trebui o alte viteza ca sa depaseasca 160)si consumul de 2%, de fapt cred ca are consumul 2, 5! Am eu la al meu 200cmc de 13Cp cu consum de 3%, acela poate are 125cmc dar are 15cp(daca o avea)! Consumul creste dupa caii putere, numai dupa capacitate! Si dupa cum stiam eu nu poti conduce fara permis peste 50cmc! Oricum cred ca e chinezesc, am mai vazut unul pe acest site la rubrica 250 super sport unul care avea acelasi calculator ca al meu si al meu e chinezesc! Uita-te la acele atv-uri care au scris pe motor si peste tot numele marcii! Pe acesta daca nu vezi inseamna ca e chinezesc! Daca te uiti cu atentie pe acest site o sa vezi ca la Hummer si Yamaha sunt aceleasi atv-uri! Sfatul meu e sa cauti pe site-ul firmei(ex:yamaha)! Nu lua chinezarii de aceste eu pe acest site am vazut numai chinezarii! Uite aici ATV BASHAN de 250 cc Hummer http://vand-atv-ieftin.ro/page4.html bashanul e chinezesc ce mai cauta Hummer? HA ha si scrie ca e mai bun ca Linhai!