| Valentindzhsnv2 a întrebat:

Ce parere aveti de peugeot rcz 1.6 156cp este o masina urata? Eu am mers intr-un peugeot rcz 1.6 156 cp si fuge de rupe asfaltul dar oare altii ce cred? Deci ce credeti este urata sau cat de cat frumoasa stiu ca peugeot nu face cele mai rezistente masini dar rcz acesta m-a dat pe spate la propriu in scaun!

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Peugeot face masini bune si fiabile. Am un 207 sw 1.6 HDI si merge impecabil dupa 150.000 km. N-am schimbat la el decat distributia, un tampon la motor si discurile de frana. Si mi se pare ca am mai schimbat odata ceva pe dedesub gen cap de bara.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Seamana a masina pe viata.

| ĂlaRău a răspuns:

Eu spun ca arata bine.
E foarte distractiv RCZ-ul
Frumusetea e in ochii privitorului oricum.