| Good Cat a întrebat:

Ce parere aveti despre ce fac soferii din Bucuresti ( cazul de azi )dar si din restul oraselor (nici ei nu sunt scutiti de un astfel de comportament)?
A-ti fost implicati in certuri, vi s-au adresat injurii ca nu a-ti plecat in prima milisecunda de cum s-a facut verde?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marti era sa ma iau cu unu la bataie laughing
Era omul aculta manele in masina si avea volum tare. Cum eu nu suport, ce sa fac... Eram cu motocicleta asa ca, dai si tureaza la maxim. Tremura motocicleta sub mine(un Ducati), iesea fum din pneuri si ala vad ca opreste muzica, opresc si eu galagia... si ma injura de mama. La mine toate toate pana la mama. Eram cu sora mea pe motocicleta, am tipat la ea sa se dea jos. A avut noroc mascariciul ala ca nu m-a lasat sora mea sa-l bat; Imi ascult sora.
Maine o sa fie fum in toate intersectiile pe unde trec. Imi cumpar pneuri special pentru asta si chem toti prietenii moto. Ceata o sa fac pe sosea laughing
Si la supermarket. Aveam prioritate sa parchez, aveam fata si cand o femeie baga viteza, frana brusca de rupea franele si imi fura locul. Am ramas spectator. Daca acceleram o bagam in stalp. Pana la urma am gasit un loc, dar cand sa ies, am dat peste al inteligent. Ma blocase, parcase chiar in spatele meu. Eram inconjurat de masini. Ce a facut nea Gigi(nenea soferul) a inceput sa loveasca masina din spate ca sa ies. A dat 2 picioare in oglinda, adio oglinda. A inceput alarma sa urle, a venit proprietarul revolatat, sa-l bata pe nea Gigi laughing Eu am plecat, nu stiu finalul, dar cand a venit nea Gigi cu tot ce am cumparat avea si nasul spart laughing Poate ca asta e bonusul magazinelor, acum de Paste...

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Am fost implicat in certuri ca orice sofer. Cand am fost de vina mi-am cerut scuze, cand nu am raspuns cu aceeasi moneda. Totusi nu prea ma injura lumea ca nu plec in prima milisecunda, timpul meu fiind prea scurt pentru a-l irosi stand pe loc cand e verde.

| eugem35 a răspuns:

Da rau de tot sa lasat cu amenzi si aproape sa il iau la bataie sunt multi cretini care nu le sta bine cu dinti in gura

| bestia a răspuns:

Salut! De curand mi-am luat permisul, dar nu prea indraznesc sa imi iau si motoreta.Bine,si banii sunt un motiv, dar nu atat important, in urmarirea acestui...vis,cat faptul ca Bucurestiul nu este orasul potrivit pentru motoare...si asta pentru ca soferii detinatori de 4 roti sunt niste nesimtiti care nu stiu ce inseamna prudenta in trafic, cat si pentru faptul ca numai un enduro poate face fata iadului de pe sosele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sint destui cretini in trafic. Am avut discutii dar - lejere-. In tot cazul, eu unul voi folosi fara retinere pistolul daca voi fi sau simt ca este posibil sa fiu agresat. Nu sint dispus sa rabd tiganiile si magariile altora. In secunda cind voi simti ca ceva este in neregula ...veti auzi la stiri.

| jolie a răspuns:

Mie mi s-au adresat injurii pentru ca am oprit la trecere pentru a acorda prioritate pietonilor era o,, cucoana,, care era in spatele meu si a inceput sa faca ca toate alea ca am oprit