| TheSmith a întrebat:

Ce parere aveti despre lancia ypsilon(motor 1.2 benzina, 1998)?
Este o masina buna lancia ypsilon?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Nu e de femei. Am vazut Ypsilon si vechi si noi. Consuma foarte putin si te poti baza pe ele. E masina de oras, mica, o poti parca oriunde, portbagaj decent, spatiu in interior, nu dai cu capul de tablarie. Vechimea nu e asa o mare problema. Nu e asa veche.

2 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Masina este una bunicica, cu motor destul de bun si minusuri ar fi ca este din 1998 si ca masina este de femei.

| TheSmith explică (pentru iubescbulldogii):

De unde reiese ca este masina de femei?