| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre masina "Land Rover - Range Rover Classic"? Am 14 ani si vreau sa imi cumpar una la 18 si la ideea asta nu renunt mi-as dori sa conduc un SUV d'asta classic vechi. Dar sa il tunez cu neoane sub scaune si pe langa usi, leduri Alea, alea? e scumpa o masina ca aceasta?

9 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

E scumpa, scump de intretinut si proasta. Este o masina cu garda foarte joasa, pentru oras e prea mare, pentru drumuri lungi este foarte instabila, pentru off road are gara prea joasa. In concluzie nu este buna de nimic dar daca iti place faci ce vrei thinking

| Skylar a răspuns:

Ma pulifrici, tu nici un cos de cumparator nu esti in stare sa tragi dupa tine si mai vrei sa conduci 3 tone de metal solid? Tu ai idee ce potential are masina aia? Personal iti urez una si la primul stalp sa iti intre acele in nas.

| Skylar a răspuns:

Tu crezi ca daca joci nfs esti bun la masini? dupa mintea ta ai luat o curba cu 200 la ora, ca in nfs si normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Costa mult

| rapa a răspuns:

Morti mati de unde ai bani?

| Predat0r a răspuns:

Faci ce vrei

| NIMENII a răspuns:

Da e foarte scumpa si idea nu e rea, dar te sfatuiesca sa ramii la most wanted sau pro stret sau ce jocuri cu masini o mai fi,...

| underc0ver a răspuns:

Doamneeeeee,ce masina ti-ai ales laughing)Iti sugerez un BMW M1 dar nu crd ca ai tu banii de asemenea masina laughing rolling on the floorLand Rover - Range Rover Classic e suuuper nasphalaughing)rolling on the floor)))))))Am eu 11 ani dar ma pricep la masini!

| ikebana2 a răspuns:

Te inteleg asa am fost si eu ca mi-am luat touareg prima data, ai grija land rover e cunoscuta pentru lipsa de fiabilitate si pentru inceput cam naspa, aa si mai e pretul cel putin 20 000 e si, restul cu neoanele si etc stai bland sunt de domeniul SF. bafta si mai intai sa vezi cum stai cu condusul