| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre mașini precum audi A6 sau seria 5? Ma refer la faptul ca sunt mari și late, e greu cu ele cu încadratul, prin parcări aglomerate, mai ales in oraș? Față de un A4 sau seria 3

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sunt mari și late, e greu cu ele cu încadratul, prin parcări aglomerate, mai ales in oraș"

perfect de acord cu tine

| ForeverAlone97 a răspuns:

Daca astea le consideri masini mari, atunci seria 7 si a8 cum sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt mari ai nici late, sunt numa potrivite pentru puţin confort şi putere