| Ensiferum a întrebat:

Ce quad ați alege dintre urmatoarele si de ce? Polaris Outlaw450, yamaha raptor660, suzuki ltr450, yamaha yfz 450r, Kawasaky kfx 700 respectiv 450, Honda trx 450 er. Buget 3000 euro.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-as da atatia bani.
Gasesti in uk cu 500 700£ si cu tot cu platforma, tot nu te costa 3000. In jur de 1000 1500, la 1500 gasesti ceva bun
, cu tot cu platforma.

| Ensiferum explică (pentru anonim_4396):

Depinde ce cauți, am cautat si In Uk si nu am gasit decat gunoaie, un quad bun este peste 4000 de lire. Btw mi-am luat Yamaha raptor 660r in stare de fabrica din Germania, cu tot cu transport am ajuns la 3000. Nu regret o secundă banii dați, față de gunoaiele de pe Olx pe care le-am văzut si in realitate nu se compară. Cele de pe Olx in poze arată super si au descrieri foarte bune si de fapt sunt niste gunoaie la propriu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ensiferum):

Foarte bine ca ai gasit. Oricum 3000 pentru un atv laughing) adica...
Iti luai un x5 sau x3 in Anglia, si iti mai ramaneau si bani laughing
Cu atv-u te ploua te ninge, si mergi pe camp cu el.
3000 de euro nu-si justifica pretul
Si gaseai si aici daca cautai mai bine, la juma de pret happy

| Ensiferum explică (pentru anonim_4396):

Mda... Am 2 audi aici in Ro si nu am nevoie de x3, nu mai sunt pasionat de mașini de mult, sunt mulțumit sa ma duca unde am nevoie.In plus quad-ul (Nu atv) este un hobby de agrement si intr-adevar nu e pentru combinatozauri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ensiferum):

Bravo tie, daca tu crezi ca e o investitie buna. Insa eu nu as fi cheltuit atatia bani pe un atv cu care sa merg doar o data pe saptamana pe camplaughing
Cu 3000 iti luai 3 atv-uri, si le inchiriaiwinking si atv-uri bune happy

| Ensiferum explică (pentru anonim_4396):

Ok, vad ca esti priceput in domeniul ATV-uri, dă-mi și mie niste link -uri cu ce ti-ai cumpără la 1000 -1500 de euro sa spune-mi ceva marci, poate vreau sa îl schimb pe viitor si sa nu mai iau țeapă din nou.