| Alecslisios a întrebat:

Ce scuter sa imi cumpar aprilia sr 50 sau peugeot jetforce 50?

8 răspunsuri:
| NuConteaza_3322 a răspuns:

Peugeot Jetforce 50. funda?

| Broadband a răspuns:

Peugeot jeforce 50.
a avut un prieten, nu se comapara cu aprilia.
fuge de rupe, urca cu 2 pe o panta de 18% si nu simtea panta.

| Yammy_5989 a răspuns:

Votez pentru aprilia.sunt motoare bune, peugeotu intr-adevar fuge mai bine. dar cat timp?laughing numi plac motoarele faqte de ei la scutere. ceau

| push2gl a răspuns:

Aprilia sr 50 piese mai ieftine

| emoboy a răspuns:

Jetforce este mult mai rapid am vazut unul de 20cp, si tot 50cmc! Desi aprilia imi place mai mult! Aprilia are piesele mai ieftin cel putin asta stiu eu! Peugeotul poate ajunge chiar la 120milioane daca vrei sa cumperi unul nou! Eu as cumpara Aprilia, nu stiu peugeotul nu mi-a placut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aprilia. fara discutiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare laughing), peugeot care e facut de francezi cica, si aprilia care e facut de italieni, sa fim seriosi niciodata nu o sa se compare un scuter italian cu peugeot, am eu sr 50 ditech rupe la demaraj cat si la viteza 90 delimitat! jetforce e urat, mai bine iti i-ei made in chinda decat peugeot

| TaNn0 a răspuns:

Aprilia sr 50 clar