| Alecslisios a întrebat:

Ce scuter sa imi cumpar aprilia sr sau peugeot jetforce

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

De ce sa-ti iei scuter, e prea de cocalar in ultimul timp sa ai scuter, mai ales ca toti "cocalarii " au asa ceva si isi scot rebuturile de 20 de mil in fata blocului sa se dea mari... Daca nu ai neaparata nevoie de un mijloc de transport precum un scuter nu-ti lua, pastreaza banii, poate o sa-ti iei o masina la mana aa 2-a, o sa-ti foloseasca mult mai mult.

4 răspunsuri:
| alecs94 a răspuns:

Aprilia sr

| NAdrian a răspuns:

Aprilia sau raspunsul lui DragonFLoW cum vrei tu

| dorin694 a răspuns:

Aprilia e cel mai bun!

| TigerMan_7434 a răspuns:

Daca te referi la Peugeot...lasa-l la altii, e frantuzesc, adica less tombé, e ca si francezii, de lemn, deci nu prea merita sa investesti in asa ceva dupa parerea mea, dar de ce nu iti iei o motocicleta de 50 de cmc? am avut una cand eram copil, este aprilia RS, de origine, debridata prinde 110 km la ora, dar cam papa benzina daca treci de 80