| Ferii a întrebat:

Ce se poate face sa nu mai plătesc nimic la un enduro înmatriculat? Se poate face ceva sa nu mai fie înmatriculat? Dacă da ce și cât costa?

1 răspuns:
| Dănescu_Nicoletta_1998 a răspuns:

Nu exista sa nu mai plătești... odata ce e pe numele tau vei plati toata viata pentru masina aia. numai daca o vinzi si atunci masina va deveni pe numele persoanei care o cumpara si tu nu vei mai avea nici o treaba. sau pune.o pe numele unei persoane din familia ta si tu nu vei mai plati nimic happy, dar aceasta chestie de costa cam 100 de euro si se face unde iti faci asigurarea pentru masina.