| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai buna casca moto in bugetul de aproximativ 1000 de lei?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Andrew2394787512 a întrebat:
Este vorba despre un mini cross chinezărie de 200 si ceva de euro 50cc. Are mai multe probleme..."

adică tu vrei să ne spui că-ți trebuie cască de o mie lei la scula de care faci vorbire? Ha, bună!

| LoremIpsum a răspuns (pentru sierra1):

Probabil cu mini cross-ul se va distra câteva luni. Dovleacu' trebuie' să-l mai ţină.

| florin926481f a răspuns (pentru LoremIpsum):

Dalaughing si probabil nici nu o sa atinga viteze astronomice cu 50happy

| sierra1 a răspuns (pentru florin926481f):

Da' are cască!

| Andrew2394787512 a răspuns (pentru sierra1):

Nu era motoru meu laughing))
este vorba despre faptul sa in cateva luni o sa dau de a1

| Andrew2394787512 a răspuns (pentru LoremIpsum):

Nu i al meu. voi de de a1 peste cateva luni si 110 120 la ora nu este asa putin zic (170km/h chiar daca o sa-mi iau aprilia rs 125)