| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune firmele de bicicleta din romania ...de la cea mai buna la cea mai pff.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Un top ar fi cam urmatorul dar depinde si pentru ce vrei acea bicicleta si ce fonduri ai:
- BMX;
- DHS;
- Mountan Bike;
- Dunhill;
- First Bike!

3 răspunsuri:
| AnotherWayToDie a răspuns:

Depinde de ce fel de bicicleta vrei sa iti cumperi ele difera.
Clasificare:
1. bmx ( top: nr 1 - we the people 2- Stereo 3-Eastern 4- Haro 5-Dhs
2. mtb ( top: nr 1 -Ns 2- Umf 3- Magellan 4-Haro 5-Dhs 6-First bike
3. dunhill

| Anonim_1592 a răspuns:

Bmx- bicicleta de scheme, DHS- bicicleta mai normalalaughing
Mountan bike - bicicleta de munte First bike- bicicleta de viteza

| Roby_3118 a răspuns:

First bike
mtb
DHS
bmx