| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi recomanda niste boxe si un subwoofer mega tare pentru un peugeot 206cc din 2006? multumesc

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Spune-ne intai ce capacitate electrica mai are bateria masinii, la ce amperaj rezista cablajul electric si cat este de uzat.
Nu de alta, dar pentru a avea basii "tari" trebuie sa ai si putere pe masura, la care sa-ti reziste masina... big grin

| Ironwin a răspuns:

Si sa fie 3 lei sau cat ai dat tu pe masina? La acest tip de intrebare trebuie sa specifici tot timpul si un buget alocat pentru proiect. Vrei sa se auda tare sau vrei si calitate audio? Vrei sa mai pui ceva in portbagaj pe langa subwoofer? Boxele ce diametru sa aiba? Si pot continua daca vrei, deci pentru un sfat cat de cat competent trebuie sa "dai si tu din casa" mai multe happy

| pumpkinky a răspuns:

Buget pana in 2000 ron, nu stiu capacitatea electrica, nu ma pricep
Si da, vreau sa se auda calitate f buna, imi ajung doar boxele, nu vreau neaparat subwoofer, 2 sau 4 boxe