| Username6 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum pot sa imi cumpar alt camion in 18 wheels of america pedal to the metal? stiu ca trebuie sa ma duc la showroomul acela de camioane dar cand ajung acolo imi zice sa ma uit pe harta sa caut best deals, imi arata acolo un loc, dar cand ajung la locul respectiv imi apare acelasi mesaj. funda cine zicebig grin

Răspuns Câştigător
| Micutu23 a răspuns:

Daca nu ma insel in pedal to the metal dupa ce vorbesti cu dealerul, acesta iti spune unde trebuie sa gasesti camionul. Sper sa reusesti. Cred ca tu nu faci ceva bine.