| bogdan_7576 a întrebat:

Cine stie cum sau de unde sa descarc Auto B+3.0 versiunea aia noua ca auto B+2.2 o am e un simulator auto chestionare, codul, tot semne e super.

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Fa pe drpciv ca sa fi sigur nu cu prostii din alea!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Nu iti recomand sa faci de pe programu ala il am si eu acolo fac intre 24-26 iar cand fac pe drpciv.ro abia fac 20-22
mult succes

| uN23 a răspuns:

Http://www.bizarresoft.ro/ Nu stiu daca il gasesti free. Dar daca stii deja teoria, sfatul meu e sa faci chestionarele direct de pe Drpciv.Te va ajuta foarte mult.

| Costy_8138 a răspuns:

Versiunea auto B+3, o cumperi de aici.
http://www.bizarresoft.ro/produse.php