| Mateo10 a întrebat:

Cine stie daca scoala de soferi de la apetrans ii buna de ceva?

3 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Orice scola e buna, important este ca tu sa iti dai silinta si sa inveti.

| Stef45 a răspuns:

Este o scoala buna. Daca si tu iti dai silinta si respecti ce te invata ei o sa fie bine.Din ce vad eu cei care termina scoala la ei sunt destul de civilizati si au un comportament frumos. Fata de alte scoli de acest gen.

| RobertFlorin1 a răspuns:

Scoala nu conteaza, tu contezi mai mult, adica cat de atent esti, si cat interes iti dai.