| MicanRaul a întrebat:

Cine stie sa-mi spuna daca se poate sari peste intrebari la sala ca pe drpciv? Un coleg de munca mi-a spus ca se poate dar doar o singura data. Multumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate sarii, avand obligatia sa raspunzi la absolut toate intrebarile, selectand un raspuns indiferent ca-i gresit sau bun.
Daca ai invatat serios Legislatia Rutiera din scoartat in scoarta, vei fii capabil sa raspunzi la toate intrebarile din chestionare si vei vedea ca-i foarte usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apeși "răspunzi mai târziu" și poți face treaba asta de câte ori vrei, în limita celor 30 de minute. Ca idee ar fi bine sa parcurgi repede toate întrebările, răspunzi la cele care ești sigur și le lași la urma pe cele la care ai îndoieli.

| vlllaaddd a răspuns:

Apesi pe " raspundeti mai târziu" si poti apasa de cate ori vrei si o sa iti dea intrebarea peste care ai sărit abia la final