| T7uk a întrebat:

Cre este cea mai mare problema a unui Buggati Veyron. Daca raspunzi corect funda. PS:pana la ora 14:00

9 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Faza e ca e prea greu motorul si acelereaza greu, cand faci o liniuta poti sal intreci cu nisan

| T7uk explică (pentru paulthegame):

Buggati veyron vs. mercedes mclaren F1 http://www.youtube.com/watchv=RXqSedWSu2k cu nissanul n-are sanse...pacat

| T7uk explică:

Ok nimeni nu a ghicit. faza cu volanul se intampla pe la 390km/h. Raspunsul corect era ca nu poate trece peste limitatoarele de viteza!

| selenagomezz a răspuns (pentru T7uk):

Daca nu ai stiut pe la 250 KM/H se intampla am citit pe net

| mgtow a răspuns (pentru selenagomezz):

La veyron viteza maxima o atinge cu 407 km/h si consuma tot rezervorul in 12 minute, daca nu avea limitator la 407 km/h ajungea la 417 dar ajungea in parapeti pentru ca nu mai avea stabilitate.

| selenagomezz a răspuns:

Cea mai mare problema este ca odata ce depasesti 250 de km/h, nu mai poti merge decat in linie dreapta, pentru ca volanul incepe sa vibreze puternic

| aminutza a răspuns:

Cea mai mare problema este ca poate merge cu mare viteza si din moment ce prinzi viteza foarte mare, nu mai poti frana bine. Funda?

| Alesskina a răspuns:

Cea mai mare problema a lui Buggati Veyron este problema ca nu o ai! Si ca e scumpa in rest totul e Ok! Si cit despre 250 si vibratu volanului frate asta nu-i Dacia Logan! Funda?