| gabba a întrebat:

Credeti ca ar da cineva la schimb, un Logan pe un peugeot 206 din 1999, cu putine imbunatatiri?

8 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Eu

| corado a răspuns:

Este posibil sa gasesti pe cineva care sa accepte acest schimb! Acum depinde de dotari de cat de bine e intretinuta masina!

| gabba explică:

Pentru Brotacelu:Vorbesti serios, sau ai zis asa?

| arhivistu a răspuns:

In mod normal nu, dar s-ar putea sa gasesti pe cineva. Oricum prinzi un logan din 2004 motor 1, 4 fara dotari si cu multi kilometri

| Axell ™ a răspuns:

Nu cred... depinde din ce an e Loganul tongue

| hudy16 a răspuns:

Am un logan din 2007 diesel dar e lovit.Am aproape toate piesele de schimb, dar trebuie dus la service

| vdccc a răspuns:

Eu cred ca da.nu se compara masinilile intre ele...depinde pentru ce iti cumperi masina

| vdccc a răspuns:

Pentru huddy 16.mai loganul ala?