| dolceromania a întrebat:

Credeti ca politisti examinatori la proba practica(traseu)pica multi candidati fara motive bine intemeiate? Ma refer la examenu pentru obtinerea categoriei B!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Unii mai executa candidati pentru ca nu primesc spaga sau ei au vina de la emotii, greseli in trafic grave

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă vrea el tot te cade așa că ține și de bunăstarea examinatorului.

Oricum îți urez succes.

| neutrino a răspuns:

Nu, dar aproape mereu cei ce pica spun acest lucru.

| Xpressurself a răspuns:

Nu.
Un examinator are datoria sa nu te lase sa conduci decat atunci cand stii cu adevarat sa conduci.
Nu este fara motive, este pentru ca nu vrea sa puna in pericol nici viata ta nici a altora.