| EmilTraian95 a întrebat:

Cu cat as putea vinde un opel G 2001 full ( comenzi pe volan, senzori de parcare) Dar care are probleme la turbo?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Depinde si in ce stare e masina, daca este sau nu inmatriculata.
Sa zicem ca in cazul in care e inmatriculata cu taxa nerecuperata poti obtine daca ai noroc undeva la 1800€.
Dar desigur, nu te astepta sa primesti banii astia, nu stim prea multe despre masina, cum arata, in ce stare este deci nu putem sa-ti spunem exact.
Acum sfatul meu este sa inlocuiesti turbo-ul si sa o vinzi dupa, ai mai multe sanse asa, daca o vinzi ca fiind defecta mare parte din cei interesati se vor feri de ea deoarece nu o vor putea testa in conditii oprime si vor crede ca e posibil sa existe si alte defectiuni.

| floryn1993 a răspuns: