| Garrix2004 a întrebat:

Cu ce mijloc de transport aș putea ajunge fără să mă coste exagerat dacă aș vrea să plec în alt județ la o anumită adresă? Nu cum e trenul, să te ducă într-o gară și de acolo te descurci. M-ar ajuta enorm un răspuns bun.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, intai trebuie sa stii exact unde vrei sa te deplasezi, ca in functie de locatia respectiva poti gasi: autobuze, rate, maxi-taxi, samd.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.blablacar.ro
Le dai mesaj celor care merg in directia dorita, si ii intrebi daca te pot duce pana la adresa care te intereseaza. Majoritatea accepta, dar sa stii ca se practica si ciubuc, pe langa pretul afisat.