| Marin_Razvan_1997 a întrebat:

Cu ce se scot petele de ulei de masina? id marin_razvi_1997 pls spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| ICanSeeAll a răspuns:

Incearca cu vanish, dar acum cat e recenta pata.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La spalatorie se rezolva problema ca da cu apa incinsa si detergentul isi face efectul.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Exista un detercent special pentru tapiserii, il gasesti la orice magazin cu specific auto, la unele statii de alimentare cu combustibil, dar cel mai bine te duci in spalatorie si iti scoate pata cu abur, si detergent special, iese cel mai bine si nu e exagerat de scump!

| Sailor1 a răspuns:

Cu detergent sau cu motorina