| Num3Ascuns a întrebat:

Cum e clasamentul de masini adica:
Locul 1:Masinile germane si marca cea mai buna...
Si de cine sunt luate celelalte locuri si care este cea mai buna marca din acea tara?

Răspuns Câştigător
| emoboy a răspuns:

Locul 2 cred ca este luat de cele japoneze->Honda Suzuki
Locul 3 de cele italiene->Alfa romeo

6 răspunsuri:
| jocnecurat a răspuns:

Nu exista asa ceva... locul 1, 2 si 3.iti spun eu ca sunt mecanic si proprietarul unui service auto in Chicago.este in felul urmator. lol daca vrei masina de lux cumpara-ti una Germana. daca vrei ceva mai fiabila sa nu se strice la 2 zile si sa nu coste mult(piesele) atunci alegi Japoneza. daca vrei o masina de lucru (van, pick-up) de tras si impins si de rupt in doua atunci ia-ti ceva American.si cam asta este. iar daca u vrei sati cumperi masina vezi care marca sunt mai multe pe strada.si apoi intereseaza-te de ce probleme are masina de marca respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui facut un clasament in functie de clasificarile masinilor:limuzine, supersport, ecologice, off-road etc, pentru ca nu poti compara o masina de off-road cu o limuzina.
Clasamentul meu ar fi urmatorul:
Limuzine:1.Rolls Royce Phantom, 2.Maybach 62, 3.Bentley Arnage, 4.Mercedes S class, 5.Bentley Continental gt
Supersport:1. Bugatti Veyron, 2.Nissan gtr 2009, 3. Ferrari Enzo, 4.Mercedes slr, 5.Lamborghini murcielago sau Ford gt
Ecologice:Toyota prius, Honda insight, Smart fortwo, Bmw 318d, Mercedes s400h
Off-road:Land rover defender, Mercedes g class, Hummer h1, Jeep wrangler, Hummer h2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat de cele americane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi is best

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi A8 cea mai buna masinia din lume! Incontestabil!

| funky12 a răspuns:

Eu am un bmw 525d si sunt foarte multumit de el! Eu as alege BMW!@