| Alexandru250201 a întrebat:

Cum e N47 ca motor in comparatie cu M47, excluzand distributia? Am inteles ca pune in cwr M47 le daca ai grija de el

1 răspuns:
| SuNaM a răspuns:

Da, daca distributia este tinuta din scurt, iti dai seama, fiind un motor mai nou, ca tehnologie, este mai silentios, mai rafinat, mult mai modern, nu are trepidatii aproape deloc. Chiar daca diferentele de pe hartie nu sunt cine stie ce mari, in realitate este total alta masina cea cu N47.